Výroba

Výroba

Výroba z Masivu

Z masivu běžně vyrábíme: kastlová a rámová okna, samonosné schody, obklad betonových schodů, interiérové dveře, euro dveře, dřevěný nábytek, masivní postele, zábradlí na schodiště i jiné, obklady stěn i stropů (palubka), vrata pevné,posuvná,skládací, jídelní stoly a mnoho dalších produktů.

Výroba

Výroba z Lamina

Ani výroba z lamina pro nás není problém. Standardně vyrábíme kuchyně, Komody, vestavné skříně, skříne TV stolky a mnoho dalších výrobků pro běžné i specifické využití.

Výroba

Zakázková výroba

V rámci zakázkové výroby, jsem schopni vybavit celý váš interiér požadovaným nábytkem, problém nejsou ani Euro okna nebo dveře včetně dveří interiérových. Schodiště nebo obklady schodišť do konkrétních prostorů. a mnoho dalších výrobků dle vašich specifických požadavků na prostor i materiál.

Výroba

Renovace a Opravy

S renovací a opravani jak interiérů tak exteriérů chalup, chat i bytů máme bohaté zkušenosti a i přes vysokou náročnost těchto prací pro vás tyto práce uskutečníme. Při renovacích dbáme na použití původních technologií a na historickou hodnotu rekonstruovaných věcí.